O nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1998 roku i początkowo zajmowała się jedynie sprzedażą hurtową. Przez lata współpracowaliśmy z wieloma firmami odzieżowymi, znanymi projektantami, stylistami i dekoratorami wnętrz. Od 2006 roku zajmujemy się także sprzedażą detaliczną prowadząc jeden z najlepszych sklepów z tkaninami w Warszawie. Ponieważ wciąż chcemy się rozwijać – postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o sklep online, tak aby dotrzeć do klientów, którzy nie mieszkają w Warszawie i okolicach.

Postaramy się nie ograniczać naszej działalności online jedynie do sklepu internetowego. Docelowo planujemy uruchomić platformę blogową z ciekawymi inspiracjami, jak również relacjonować najgorętsze trendy w sezonie.

Bogata oferta materiałów zaspokoi nie tylko klientów indywidualnych, ale również środowiska związane z branżą modową. Od początku istnienia sklepu nasze materiały były wykorzystywane w wielu programach telewizyjnych, filmach oraz spektaklach koncertowych i teatralnych.

Ceniąc sobie najwyższą jakość, staramy się, aby wszystkie tkaniny były wykonane z naturalnych włókien i nie zawierały sztucznych domieszek, dlatego pochodzą one jedynie od włoskich producentów.

Sklep posiada wykwalifikowany personel, który na miejscu doradzi przy wyborze odpowiednich materiałów i fasonów.

Nasz sklep stacjonarny w którym jest możliwy odbiór osobisty jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 – 18.00 oraz w sobotę od 10.00 do 14.00
Sklep online czynny całą dobę.