Wełna 130’s – Tenis śmietankowy

SKU: AA6481

250,00 

Włoska Wełna Super 130’s – Śmietankowa w Subtelny Śmietankowy Prążek
Wyjątkowo elegancka włoska wełna garniturowa klasy Super 130’s, zachwycająca szlachetnym wyglądem, miękkością oraz perfekcyjnym układaniem się na sylwetce. Tkanina utrzymana jest w ponadczasowym, śmietankowym odcieniu, który został wzbogacony delikatnym, tkanym prążkiem w tym samym kolorze. Subtelna struktura nadaje materiałowi głębi i wyrafinowanego charakteru, pozostając jednocześnie niezwykle elegancka i uniwersalna.
Prążek o rozstawie 1 cm tworzy dyskretny efekt luksusu, widoczny szczególnie w świetle dziennym. Tkanina pięknie się układa, jest przyjemna w dotyku i doskonale podkreśla wysoką jakość wykonania. Śmietankowy kolor nadaje projektom świeżości i ekskluzywnego charakteru, dzięki czemu materiał sprawdzi się zarówno w kolekcjach ślubnych, jak i w eleganckiej garderobie kapsułowej. To tkanina dla osób ceniących najwyższą jakość włoskiego krawiectwa oraz ponadczasową elegancję.
Tkanina emanuje dyskretnym luksusem charakterystycznym dla najlepszych włoskich manufaktur, gdzie perfekcja wykonania spotyka się z ponadczasowym stylem.

You were not leaving your cart just like that, right?

Czy napewno nie chcesz dokończyć zakupów?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później a kto wie może nawet wyślemy Ci kod kuponu rabatowego na dokończenie zamówienia.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT