Wyświetlanie 1–12 z 215 wyników

Komfort i wygoda – tkaniny bawełniane

Tkaniny bawełniane zainspirują każdego, kto ceni naturalne i komfortowe materiały. Jeśli należysz do tej grupy, dobrze trafiłeś. Do wyboru mamy wiele kolorów bawełny – jednolitą i w wielu wariantach kolorystycznych z różnorodnymi wzorami. Nasze włoskie bawełny to produkty dobrej jakości, sprawdzone przez wielu zadowolonych Klientów.

Bawełna na metry

Tkaniny bawełniane, które są proste w obróbce, sprawdzają się w szyciu wielu elementów garderoby: mogą to być codzienne koszulki, ale też sukienki, spódnice, koszule, bielizna, piżamy i wiele innych! W Manufakturze Tkanin do wyboru mamy wiele kolorów bawełny – gładką, dostępną w różnych wariantach kolorystycznych oraz z różnorodnymi wzorami. Materiał ten możesz wybierać spośród wielu jej odmian. Oferujemy m.in. batyst, który idealnie sprawdzi się jako tkanina na sukienki, przepuszczający powietrze sztruks z domieszką elastanu, bawełnę z jedwabiem, a także z lnem. Nasze bawełny to synonim dobrej jakości, sprawdzony przez wielu zadowolonych i powracających Klientów. Różnorodna kolorystyka umożliwia skompletowanie takich, które odpowiadają najlepiej Twoim gustom i potrzebom. Kupując bawełnę na metry nie tylko będziesz mógł uszyć najróżniejsze stroje. Sprawdzi się również do szycia pościeli czy zasłon. Przygotujesz z nich także praktyczne torby! Bawełna ma też wiele zalet: jest to materiał oddychający i przepuszczający powietrze, co sprawia, że ubrania uszyte z niej noszą się wyjątkowo komfortowo. Jest to tkanina wytrzymała i funkcjonalna.
Jeśli nie masz wprawy, a chcesz samodzielnie wybierać i mieć pewność, że nie trafisz na trudne w obróbce tkaniny, bawełna Cię nie rozczaruje. Wybierz którąś z naszej oferty, a na pewno sprawdzi się ona w samodzielnym szyciu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Budowa sklepu internetowego: netPOINT