Wyświetlanie 1–12 z 400 wyników

Wełny garniturowe

W Manufakturze Tkanin mamy do Twojej dyspozycji wysokiej jakości tkaniny garniturowe. Tylko dobierając odpowiedni materiał można bowiem uzyskać wyjątkowy strój, stworzony na specjalne okazje. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów w różnych kolorach. Wśród nich znajdują się najwyższej klasy wełny garniturowe, które doskonale sprawdzają się w przypadku wizytowych ubrań. Polecamy także wełny w kratę, które często wykorzystywane są do ubrań codziennego użytku, w przypadku których niemniej istotne znaczenie ma ponadprzeciętna jakość.

Tkaniny na garnitur, czyli wyjątkowa jakość i piękno

Nie ulega wątpliwości, że tkaniny garniturowe muszą cechować się możliwie jak najwyższą jakością, aby takim ubraniem można było cieszyć się przez naprawdę długi czas. Doskonale sprawdza się w tym przypadku wełna na garnitury, która najczęściej ma domieszkę elastanu, co zapobiega przed nadmiernym gnieceniem się. Dodatkowo takie materiały są wyjątkowo piękne, dzięki czemu ubrania z nich wykonane cechują się estetyką oraz ponadczasowością.

Takie tkaniny garniturowe na metry mają jednak w istocie zdecydowanie więcej zastosowań. Okazuje się bowiem, że wełna garniturowa – pomimo swojej nazwy – świetnie sprawdzi się także do produkcji damskich ubrań, w tym spodni i płaszczów, a nawet spódnic oraz sukienek. Wszystko dzięki temu, że tylko w naszej ofercie, wełniane materiały na garnitury to asortyment ponad 60 różnych kolorów, również tych nietuzinkowych takich jak odcienie seledynowe, żółcie oraz błękity.

Unikalne tkaniny garniturowe na metry

Tkaniny garniturowe, które oferujemy to przede wszystkim wysoka jakość, stąd też znaczna część wełny garniturowej sprowadzana jest również z włoskich manufaktur. Stawiamy dodatkowo na możliwie jak największą różnorodność asortymentu. Właśnie dlatego nie ograniczamy się do kilku podstawowych barw, ale tkaniny garniturowe na metry oferujemy w szerokiej palecie kolorów. Dzięki temu można wykonać nawet najbardziej finezyjne ubrania, zarówno wpisujące się w bieżące trendy, jak i w sposób znaczący je wyprzedzające. Jeśli właśnie takie wełny garniturowe są na Twoim celowniku, koniecznie sprawdź nasz asortyment. Proponujemy także elementy wykończeniowe do szycia, w tym guziki ozdobne, cekiny oraz szeroką gamę najróżniejszych tkanin.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT