Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Skóra ekologiczna – materiał będący imitacją skóry naturalnej

Skóra ekologiczna to tkanina poliestrowa pokryta warstwą plastyfikowanego polichlorku winylu. Powierzchnia tego materiału może mieć taką fakturę by przypominała np. skórę zwierzęcą. Skóry ekologiczne stosuje się do wyrobu galanterii, ubrań, okładek książek. Skaj jest nieprzemakalny, co sprawia, że w niektórych zastosowaniach ma przewagę nad skórą naturalną.

Skóra ekologiczna na metry – do czego można użyć?

Skóra ekologiczna na metry dostępna w naszej ofercie, jest idealnym produktem dla tych, którzy chcą przekuć swój pomysł w gotową torebkę lub buty czy innego rodzaju dodatki lub odzież. Derma (bo tak również nazywana jest skóra ekologiczna), powstaje w procesie, w trakcie którego nie cierpi żadne zwierzę, jest to zatem idealny materiał dla wszystkich tych, którzy szczególnie cenią sobie etyczne w sensie ekologicznym zachowania. Wyprodukowane z tkanin skóropodobnych produkty, do złudzenia przypominają te wykonane ze skóry ekologicznej, jednak zaletą produktów ze skaju jest to, że można je czyścić na więcej sposobów niż w przypadku skóry ekologicznej. To istotna cecha zwłaszcza w przypadku przedmiotów codziennego użytku. Materiał skóropodobny jest plastyczny i łatwy w obróbce. Dlatego też tak często pada on wyborem projektantów torebek, płaszczy czy portfeli. Ilość dostępnych faktur, wzorów i kolorów sprawia, że coraz więcej manufaktur zwraca się do nas w celu zakupu skóry ekologicznej do produkcji ich wyrobów własnych.

Nie tylko branża odzieżowa

Naszymi klientami oprócz tych z branży odzieżowej są także często osoby zajmujące się produkcją obić tapicerskich. I w tym przypadku sztuczna skóra sprawdza się doskonale, będąc idealną alternatywą dla skóry naturalnej. Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz skóry ekologicznej, jesteśmy pewni, że ta znaleziona w manufakturze tkanin, spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź również tkaniny płaszczowe  oraz chanelki na metry dostępne w naszej ofercie!

Promocja!
85,00 Oszczędź 29%
Wyprzedaż kończy się wkrótce
🤑 Kup teraz i zaoszczędź 35,00  (29%) 🤑

Budowa sklepu internetowego: netPOINT