Wyświetlanie 1–12 z 73 wyników

Wysokiej jakości dzianiny – tkaniny dzianinowe na metry

Dzianina to wyrób włókienniczy, który powstaje poprzez tworzenie rządków lub kolumienek wzajemnie połączonych oczek. W tym materiale przędza ma duże wrobienie, co nadaje jej bardzo dużą elastyczność a także rozciągliwość we wszystkich kierunkach. Rozróżniamy dzianiny gładkie, wzorzyste, ażurowe, fakturowane a także z okrywką włókienną.

Zalety tkanin dzianinowych

Dzianiny dostępne w manufakturze tkanin mogą być zarówno materiałem do uszycia ubrań, jak również pościeli, poszewek lub różnego rodzaju dodatków do wyposażenia wnętrz. Niezależnie od tego, na jakie zastosowanie się zdecydujesz, nasza dzianina na metry z pewnością pomoże Ci urzeczywistnić Twój pomysł. Tkaniny ażurowe są chętnie wybieranym materiałem nie tylko ze względu na swoją fakturę, ale także szybkość wysychania po praniu lub czyszczeniu. Dzianiny gładkie to z kolei elastyczne materiały, które są jednocześnie rozciągliwe i mające na tyle spójną strukturę, że nie odkształcą się przy intensywnym użytkowaniu.

Co można uszyć z dzianiny?

Oprócz ubrań, które możesz nosić na co dzień, np. ze wzorzystej tkaniny możesz uszyć ochraniacze do dziecięcego łóżeczka. Coraz większą popularnością cieszą się także maskotki wykonane z dzianin, będące interesującą alternatywą dla tych pluszowych. Ze względu na wiele rodzajów tego materiału, a także jej różną fakturę, możesz szyć z niej ubrania przeznaczone na każdą porę roku. Ilość rodzajów tego materiału dostępnych w sklepie manufaktura tkanin, pozwala na zrobienie kompleksowych zakupów firmom, które mają w swojej ofercie różnego rodzaju produkty, o różnych kolorach, fakturach i wzorach. Dzianiny – podobnie jak bawełna – ze względu na swoje właściwości są bardzo często używane w przemyśle odzieżowym. Pamiętaj jednak, że kreatywne pomysły może ograniczać jedynie Twoja wyobraźnia.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT