Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Panel jedwabiu – różne rozmiary

Jedwabne panele są lekkie, bardzo przyjemne w dotyku z właściwościami termoregulacji. Jedwab to elegancja i szyk. Jest jedną z najbardziej cenionych tkanin na świecie. Niezwykle delikatna, lejąca tkanina sprowadzana jest przez nas z Włoch. Charakterystyką jedwabiu są połysk , niezwykła gładkość oraz miękkość. Służy do szycia wykwintnych i wytwornych bluzek, tunik, sukienek, spódnic, poszetek, krawatów i chust. W naszym sklepie posiadamy jedwabie w różnych kolorach i wzorach.

Przepiękne jedwabne panele

Jedwab jest jednym z piękniejszych i subtelniejszych materiałów pochodzenia naturalnego. Znany był już w starożytnych Chinach, czyli ok. 3600 roku p.n.e. Przez lata to właśnie Chińczycy mieli monopol na jedwab, który stał się bardzo drogocennym materiałem. Dawniej jedwab stosowano nawet w orientalnej sztuce malarskiej. Dziś stanowi jeden z popularniejszych gatunków materiału używanego do produkcji odzieży. Trudno się temu dziwić, kiedy ma się przed oczami delikatny panel jedwabiu. Tkanina ta znana jest ze swojej subtelności i miękkości, jest niezwykle przyjemna w dotyku. Materiał jest gładki i śliski, bardzo cienki oraz lekki. Nie podrażnia skóry, delikatnie ją otula. Świetnie sprawdza się w upalne dni, gdyż jest naturalny i przewiewny, zapewnia swobodny przepływ powietrza i zapobiega przegrzaniu się.

Jedwab – panel idealny do uszycia chusty lub sukienki

Jedwab panel lub kupon, na naszej stronie zawsze znajdziesz informację w jakiej formie sprzedawany jest dany materiał. Często sprzedajemy tkaninę w ilości, która idealnie odpowiada potrzebom na uszycie eleganckiej chusty bądź pięknej sukienki. W ofercie naszego sklepu znajdują się cudowne rodzaje wzorów, mniej lub bardziej wyraziste. Każda klientka znajdzie model tkaniny, który najlepiej będzie odpowiadał jej indywidualnemu gustowi oraz aktualnemu zapotrzebowaniu. Subtelne, pastelowe kwieciste wzory lub mocniejsze połączenie barw i geometrycznych kształtów. Nasze jedwabne panele idealnie nadają się do uszycie letniej sukienki lub eleganckiej sukni, klasycznej koszuli, delikatnego szala, wytwornej bluzki lub tradycyjnych, a jednak tchnących powiewem świeżości, krawatów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jedwabnych paneli a także jedwabiu we wzory, które stworzone są z myślą o naszych klientach.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT