Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników

Materiał krepa poliamidowa cienka

Materiał cudownie się układa, jest lejąca, nieprzezroczysta, nie wymaga podszewki. Ze względu na swoją zwiewność idealnie nadaje się na sukienki, spódnice, kombinezony, bluzki. Tkanina krepa poliamidowa cienka jest w regularnej produkcji i dostępna jest w 50 kolorach. Zobacz również żorżety poliestrowe dostępne w naszej najnowszej ofercie.

Tkanina w postaci krepy poliamidowej stwarza wyjątkową możliwość eksperymentowania z modą. Można na nią liczyć zarówno w stylizacjach sukienkowych, garsonkach, jak i w zestawach w formie jednoczęściowego, eleganckiego kombinezonu. W naszej ofercie oferujemy aż 50 jej odcieni, dlatego jeśli marzą Państwo o kreacji, która będzie się pięknie układać i dobrze nosić – zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi modelami.

Materiał kostiumowy i nie tylko!

Miękka, elastyczna i miła w dotyku – chyba nie można chcieć więcej. To właśnie te cechy krepy sprawiają, że jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów w naszym sklepie. Cienka krepa poliamidowa nie schodzi z listy kostiumowych list przebojów. Jednak najbardziej tkanina sprawdza się w nowoczesnych odsłonach, dlatego współczesne kobiety doceniają jej szlachetność oraz szyk, który wyłania się nawet z prostych krojów wykonanych z niej kreacji. Jakie cechy wyróżniają krepę spośród innych materiałów? Uwagę należy zwrócić przede wszystkim na jej nieprzezroczystość, dzięki której nie wymaga podszewki, mogącej wpłynąć istotnie na jej układanie się. A krepa układa się wręcz cudownie: jest lejąca, a ze względu na swoją zwiewność idealnie nadaje się na sukienki, spódnice, kombinezony czy bluzki.

Cienka krepa poliamidowa na metry w ofercie Manufaktury Tkanin

Wybierając krepę poliamidową cienką na metry, zyskują Państwo możliwość uszycia szlachetnego, eleganckiego stroju. Sukienka czy garsonka z krepy w kolorach lata to główny trend w tym sezonie i wręcz wymarzona kreacja na formalne spotkania, czy uroczystości rodzinne. Niemniej jednak krepa to także świetny materiał na stylizacje mniej formalne – sprawdzi się z pewnością także jako materiał na sukienki do pracy. Tkanina krepa poliamidowa cienka niezależnie od tego, do czego ją wybierzemy, zawsze nadawać będzie kreacji nieco dostojnego charakteru.

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Kamienny mat

130,00 

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Limonkowa

130,00 

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Malinowa

130,00 

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Jasnoszara

130,00 
Promocja!
Original price was: 123,50 zł.Current price is: 61,75 zł.Oszczędź 50%
Wyprzedaż kończy się wkrótce
🤑 Kup teraz i zaoszczędź 61,75  (50%) 🤑

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Brązowa

130,00 

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Eukaliptus

130,00 

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Khaki

130,00 

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Ceglasta

130,00 

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Różowy mat

130,00 

• Krepa poliamidowa cienka

Krepa poliamidowa – Geranium

130,00 

Budowa sklepu internetowego: netPOINT