Wyświetlanie 1–12 z 73 wyników

Tkaniny na kurtki

Do produkcji okryć wierzchnich stosuje się tkaniny, które muszą wykazywać się odpowiednimi właściwościami. Powinny jednocześnie chronić przed zimnem i zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza. Materiały na kurtki stanowią więc specjalną kategorię, w której można znaleźć wyselekcjonowane gatunki tkanin o gęstym splocie i wysokiej gramaturze. Nie można także zapominać o estetyce, dlatego w naszej hurtowni dostępne są materiały kurtkowe o modnym wzornictwie i różnorodnej kolorystyce.

Tkaniny kurtkowe – najlepsze materiały na okrycia wierzchnie

Współpracujemy z największymi fabrykami, zakładami krawieckimi oraz hurtowniami, dostarczając im materiały o doskonałych właściwościach. Wśród nich można wyróżnić materiały kurtkowe, które sprawdzą się do produkcji masowej i manufakturowej. W asortymencie można znaleźć m.in.:

W sprzedaży mamy zarówno syntetyczne, jak i naturalne materiały na kurtki w najróżniejszym wzornictwie. Można je ze sobą dowolnie łączyć i modyfikować, aby tworzyć ciekawe kompozycje wyrobów tekstylnych. Oferowane materiały na kurtki są odporne na uszkodzenia, zaciągnięcia oraz działanie wilgoci. Ponadto są cenione za miękką strukturę oraz zwarty splot, dzięki czemu nawet po praniu zachowują swoją pierwotną formę.

Tkaniny kurtkowe na metry

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty, które wyróżniają się dobrymi parametrami. Sprzedajemy tkaniny kurtkowe na metry, z możliwością realizacji zamówienia nawet na duże nakłady materiałów. Nasi klienci mogą skorzystać z próbek na wybrane rodzaje i wzory materiałów. Ofertę kierujemy głównie do klientów hurtowych, zapewniając atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny materiałów kurtkowych na metry.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą Manufaktury Tkanin, m.in. zobacz nasze materiały na płaszcze. Służymy pomocą w skomponowaniu zamówienia oraz wyborze materiałów o potrzebnych Ci właściwościach.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT