Wyświetlanie 1–12 z 198 wyników

Tkaniny jedwabne to dziś jedne z najbardziej cenionych materiałów. To nic innego jak przędza jedwabna pochodzenia zwierzęcego, która powstaje z kokonów jedwabnika. Jego odmiana, czyli jedwab elastyczny to połączenie elegancji i szyku. Szczególnie ceniony w Europie jak i na całym świecie. Tkanina ta jest sprowadzana przez nas z Włoch. Wysoka jakość i efekt wizualny sprawia, że coraz więcej osób wykorzystuje tą tkaninę do szycia eleganckich i wizytowych ubrań.

Jedwabie elastyczne: delikatne i eleganckie

Jedwab był już produkowany w starożytnych Chinach. Wysoka jakość tkaniny i jej niesamowita prezencja sprawiła, że do dziś jest ona uznawana za jeden z najbardziej cenionych materiałów na świecie. Obecnie elastyczny jedwab uznawany jest za tkaninę luksusową. Jego główną zaletą jest niezwykły połysk, gładkość oraz miękkość. Najczęściej jest wykorzystywany do szycia eleganckich bluzek, tunik, spódnic czy sukienek. Tkanina ta jest też bardzo popularna w modzie męskiej. Jedwabie elastyczne są bazą do poszetek, krawatów czy stylowych chust. Ten specjalnie wyselekcjonowane gatunek z pewnością będzie doskonałym materiałem na luksusowe i stylowe ubrania oraz dodatki.

Dlaczego jedwab elastyczny zasłużył sobie na popularność?

W naszym sklepie Manufaktura Tkanin znajdziesz wysokiej jakości elastyczny jedwab w wielu wzorach i kolorach. Tkanina ta jest nieprzezroczysta i co istotne, nie wymaga podszewki. Co ją wyróżnia? To połączenie oryginalnego wzornictwa, delikatności oraz trwałości. Do wyboru jest włoska tkanina lejaca z połyskiem oraz matowa. Włoski jedwab w najwyższym gatunki zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Doceniana za lekkość i jednoczesną wytrzymałość. Podobnie jak materiał kaszmir, ubrania wykonane z jedwabiu elastycznego są miękkie i delikatne dla skóry. Sprawdź nasza ofertę i wybierz spośród wielu motywów kwiatowych czy geometrycznych.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT