Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Podszewki elastyczne na metry

Podszewki elastyczne wszyte wewnątrz garniturów, garsonek, spódnic, marynarek oraz do sukienek letnich ukrywają nie zawsze estetyczne szwy. Sprawiają dodatkowo, że ubrania wygodniej się zakłada, a cały strój zdecydowanie lepiej prezentuje się na ciele. Sprawdź, co jeszcze warto o nich wiedzieć, jaką pełną funkcję oraz jaką ich ofertę znajdziesz w naszym sklepie.

Czym charakteryzuje się elastyczna tkanina na podszewki?

Ponieważ podszewka elastyczna jest trwała i śliska, chroni materiał wierzchni przed wycieraniem się i wypychaniem na łokciach, w kolanach i innych newralgicznych miejscach na to narażonych. W praktyce znacznie przedłuża więc żywotność odzieży, co jest szczególnie ważne dla użytkownika. To jednak niejedyne, czym elastyczne podszewki się wyróżniają. Charakteryzuje je dodatkowo to, że są wyjątkowo przyjazne w dotyku, co sprawia, że ubrania są po prostu przyjemniejsze do noszenia.

Kiedy sprawdzą się podszewki z lycrą?

Szczególnie przydatne do produkcji odzieży są też elastyczne podszewki z lycrą. Są one przeznaczone przede wszystkim do ubrań letnich takich jak sukienki i spódnice, dzięki czemu można liczyć na lepszą cyrkulację powietrza oraz zdecydowanie większy komfort noszenia. Dodatkowo takie letnie kreacje znacznie lepiej układają się na ciele, podkreślając figurę.

Oferta elastycznej tkaniny na podszewki w naszym sklepie

Nasz sklep z tkaninami posiada w stałej sprzedaży szeroką ofertę podszewek elastycznych na metry i to w naprawdę dużej gamie kolorystycznej, w tym także w odcieniach czerwieni, żółci i zieleni. Znajdziesz też warianty w spokojniejszych odcieniach, w tym uniwersalnej bieli, szarości i czerni.

Poza podszewkami elastycznymi polecamy również inne materiały do ich wykonywania, w tym delikatne i luksusowe podszewki jedwabne, które także możesz znaleźć w naszym sklepie.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT