Wyświetlanie 1–12 z 95 wyników

Tkaniny żakardowe lub żakardy to tkaniny o bardzo bogatym wzornictwie, jedno- lub wielokolorowe. Charakteryzują się wielorakością kolorowych nitek. W naszym sklepie i hurtowni znajdziecie bogaty wybór żakardu na metry. Wyróżnia się on niezwykle interesującym, eleganckim wyglądem. Powstaje na krosnach, których metoda działania oparta jest o mechanizm Żakarda, który został wynaleziony przez francuza Josepha Jacquarda na początku XIX wieku. Tkaniny żakardowe to doskonały, wysokojakościowy materiał, który świetnie sprawdzi się do wykonania różnego rodzaju ozdób materiałowych i odzieży. To z nich stworzysz szalony strój. Cudowne sukienki, płaszcze, spodnie, kurtki, garnitury, spódnice, żakiety, kamizelki, marynarki, a także podszewki żakardowe możesz uszyć z tego rodzaju tkaniny.

Żakard – materiał o doskonałych właściwościach

Materiał jest ceniony nie tylko ze względu na swoje walory estetyczne, ale także praktyczne. Żakardy są chętnie wybierane do tworzenia kolekcji haute couture, ale znajdzie również zastosowanie w codziennej modzie. Wśród najważniejszych zalet materiału można wymienić:

  • atrakcyjny wygląd,
  • szeroki wybór kolorów i deseni,
  • gęsty splot,
  • bezproblemową obróbkę,
  • łatwość w utrzymaniu czystości,
  • podatność na różne techniki tkackie,
  • wysoką wytrzymałość i odporność na rozciąganie.

Tkaniny żakardowe zaliczają się do klasy luksusowych produktów, jednak w naszej ofercie znajdziesz również tańsze zamienniki. Mają w swoim składzie domieszki syntetyczne, które nie wpływają niekorzystnie na jakość żakardu, a jednocześnie poprawiają jego funkcjonalność. Dzięki temu materiał jest bardziej elastyczny i odporny na przetarcia.

Żakard na metry – sklep internetowy

Zajmujemy się sprzedażą dowolnej ilości materiałów, dlatego zaopatrują się u nas nie tylko klienci detaliczni, ale także hurtownie i zakłady krawieckie. Oferujemy żakardy na metry w konkurencyjnych cenach. W asortymencie mamy tkaniny jednolite oraz ozdobione modnymi deseniami w kwiaty, jodełkę lub geometryczne wzory.
Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą żakardów i innych materiałów takich jak np. jedwab elastyczny.

• Bawełna - Wzór

Żakard – Kwiaty

98,00 
Promocja!
45,00 Oszczędź 50%
Wyprzedaż kończy się wkrótce
🤑 Kup teraz i zaoszczędź 45,00  (50%) 🤑
Promocja!
90,00 Oszczędź 50%
Wyprzedaż kończy się wkrótce
🤑 Kup teraz i zaoszczędź 90,00  (50%) 🤑

Budowa sklepu internetowego: netPOINT