Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Sztruks – czyli solidność i estetyka w jednym

Sztruks to prążkowana tkanina bawełniana, wełniana lub jedwabna, z której szyje się spodnie, marynarki i inne części garderoby wierzchniej. Sztruks to w praktyce jeden z najbardziej znanych i uniwersalnych materiałów. Składa się w dużej przewadze z bawełny i ma wysoką gramaturę, ale też jest przyjemnie miękki, odporny na przecieranie i znakomicie chroni przed zimnem. Tkaniny sztruksowe stosuje się głównie do produkcji okryć wierzchnich, tym kurtek i marynarek. Bardzo popularne są także spodnie sztruksowe, które podobnie jak jeansowe nadają się na każdą okazję, są niezwykle wygodne i przyjemne w użytkowaniu. Sztruks na metr posiada różną grubość prążków. Może więc równie dobrze sprawdzać się w połączeniach z innymi materiałami, takimi jak bawełny, czy dzianiny.

Sztruks materiał, czyli tkanina znów w modzie

Okazuje się, że tkaniny sztruksowe oraz wykonane z nich ubrania znów są w trendach. Nic dziwnego – są funkcjonalne, solidne i przy tym doskonale się prezentują i to właściwie w każdym wydaniu. Ich kluczową cechą jest również wytrzymałość, bowiem sztruksowa odzież jest trwała, ze względu na ciężar oraz grubość takiego materiału. Obecnie jest również naprawdę modna i ubrania wykonane ze sztruksu można znaleźć zarówno w sklepach sieciówkowych, jak i zobaczyć w jesienno-zimowych kolekcjach na wybiegach. Doskonale pokazuje to, że sztruks jako materiał znów powrócił do łask!

Zakup tkaniny sztruksowej, czyli sztruks na metr

Sztruks na metr to najlepszy sposób na zakup takiego materiału i stworzenie przy jego użyciu naprawdę wyjątkowych elementów odzieżowych. Taką propozycję mamy również dla naszych Klientów, którzy w sklepie online znajdą tę tkaninę w szerokiej i ciekawej gamie kolorystycznej, w tym w bordo, écru, beżu, brązie i camelu. Dzięki takim odcieniom można przygotować naprawdę wyjątkową kolekcję odzieży, ale także skorzystać z usług krawieckich i stworzyć swój własny, oryginalny sztruksowy ubiór. Chcesz wyróżniać się w tłumie, a przy tym zależy Ci na trwałości odzieży? Jeśli tak, to tkaniny sztruksowe, czyli najczęściej tkaniny bawełniane z domieszką elastanu, będą zdecydowanie najlepszym wyborem.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT