Wyświetlanie 1–12 z 56 wyników

Nowoczesne tkaniny podszewkowe żakardowe

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadzamy szeroką kolekcję podszewek żakardowych w nowoczesnych kolorach i sprawdzonych wzorach. Polecamy podszewki żakardowe na metry do produkcji odzieży wierzchniej damskiej i męskiej, w przypadku której szczególnie liczy się ponadczasowa elegancka i szyk. Koniecznie sprawdź tę ofertę w naszym sklepie.

Jakie zalety ma tkanina żakardowa na poszewki?

Żakardowe podszewki używane do produkcji odzieży wierzchniej takiej jak płaszcze, kurtki oraz marynarki mają naprawdę wiele zalet. Jedną z nich jest wytrzymałość i to nawet pomimo niewielkiej masy własnej. Dodatkowym atutem jest długa żywotność, a wszystko to dzięki bardzo ciasnemu przelataniu nici, co chroni przed rozerwaniem. Podszewki żakardowe to również odporność na naprężenia mechaniczne, co także ma ogromne znaczenie w przypadku odzieży wierzchniej, która może być na nie narażona. Jak więc doskonale widać, żakardowe podszewki to nie tylko piękno, ale i praktyczność.

Jak należy wybierać podszewki żakardowe na metry?

Choć podszewka jest przez większość czasu niewidoczna ze względu na to, że znajduje się po wewnętrznej części odzieży, to jej wygląd oraz wykonanie mają ogromne znaczenie. Właśnie dlatego podszewki żakardowe na metry warto wybierać również pod kątem estetyki takiego materiału. W naszej ofercie znajdziesz podszewki żakardowe najwyższej jakości oraz w nietuzinkowych wzorach, dzięki czemu stworzysz wyjątkowo prezentujące się ubrania i to w każdym detalu. Masz też możliwość wyboru spośród szerokiej gamy kolorystycznej tego typu produktów, dzięki czemu stworzysz najbardziej nietuzinkowe i designerskie rozwiązania.

Koniecznie sprawdź też nasze inne produkty, dzięki którym stworzysz wyjątkową oraz ponadczasową odzież na każdą okazję. Szczególnie polecamy guziki ozdobne, tkaniny na płaszcz oraz tkaniny na garnitury.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT