Wyświetlanie 1–12 z 77 wyników

Zadaniem odzieży wierzchniej jest przede wszystkim ochrona ciała przed zimnem i opadami atmosferycznymi. Nie można jednak zapominać, że jest to ważny element garderoby, który stanowi podstawę stylizacji. Ubrania muszą wyróżniać się modnym fasonem i być wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanych tkanin, które sprawdzą się podczas niekorzystnej aury. W naszej ofercie znajdziesz materiały płaszczowe o doskonałych właściwościach, dzięki którym stworzysz ciepłe i modne okrycie wierzchnie.

Materiały na płaszcze – szeroki wybór tkanin

Współczesna moda pozwala na sporą dowolność, jeżeli chodzi o dobór faktury oraz wzorów materiałów. Należy jedynie zwracać uwagę na to, aby tkaniny na płaszcze charakteryzowały się odpowiednimi właściwościami. Muszą zapewniać ochronę przed deszczem, silnym wiatrem oraz chłodem, dlatego materiały na płaszcz nie mogą być wybierane pochopnie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego mamy Ci do zaproponowania szeroki wybór tkanin płaszczowych, które sprostają Twoim oczekiwaniom pod względem estetyki i funkcjonalności. Wśród nich znajdziesz m.in.:

  • chanelki,
  • wełny gładkie, z poliamidem lub z kaszmirem,
  • wełny jagnięce,
  • kaszmiry jednolite i pikowane,
  • żakardy,
  • dzianiny.

W sprzedaży mamy tkaniny na płaszcz w bogatej kolorystyce. Oferujemy zarówno warianty jednolite, jak i opatrzone ozdobnym wzorem. Charakteryzują się one doskonałą jakością i gęstym splotem, dlatego będą idealnym wyborem do uszycia kurtki lub płaszcza.

Tkaniny płaszczowe – sklep internetowy

Możemy się pochwalić rozbudowanym asortymentem, dlatego odbiorcami naszych produktów są zarówno klienci indywidualni, jak i duże zakłady krawieckie i pracownie projektowe. Oferowane materiały na płaszcz spełniają najwyższe standardy jakości i są dostępne w wielu wariantach. Dzięki temu znajdziesz tkaninę o splocie odpowiednim do uszycia odzieży wierzchniej na zimę oraz na cieplejszy sezon.
Zapraszamy do zapoznania z pełnym katalogiem tkanin na płaszcze i kurtki, a także ofertą, w której znajdują się tkaniny kurtkowe.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT