Krepa Jedwabna Elastyczna – Czterolistne Koniczynki

SKU: AA6533

280,00 

Krepa jedwabna elastyczna 95% jedwab, 5% elastan

Subtelna krepa jedwabna elastyczna zachwyca minimalistycznym wzorem rozsianych po jasnym tle zielonych czterolistnych koniczynek, które symbolizują szczęście i dodają tkaninie wyjątkowego uroku. Delikatny motyw sprawia, że materiał doskonale sprawdzi się zarówno w eleganckich, jak i codziennych projektach.

Dzięki połączeniu 95% naturalnego jedwabiu i 5% elastanu tkanina jest lekka, miękko układa się na sylwetce i zapewnia wysoki komfort noszenia. Charakterystyczna dla krepy matowa, lekko ziarnista powierzchnia nadaje jej szlachetny wygląd, a niewielki dodatek elastanu zwiększa swobodę ruchów.

To doskonały wybór na sukienki, bluzki, koszule, spódnice, apaszki oraz inne kobiece projekty, które łączą elegancję z nutą oryginalności. Delikatny wzór koniczynek będzie pięknym akcentem każdej stylizacji.

You were not leaving your cart just like that, right?

Czy napewno nie chcesz dokończyć zakupów?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później a kto wie może nawet wyślemy Ci kod kuponu rabatowego na dokończenie zamówienia.

Budowa sklepu internetowego: netPOINT